logo Ekoškolka Rozárka
logo Ekocentrum Podhoubí

Podpořte nás!

Líbí se vám naše aktivity? Chcete nás podpořit?

Podpořit Ekocentrum Podhoubí můžete mnoha způsoby, stačí si jen vybrat:

 

- darováním peněz

Informace k odpočtu daru z daní naleznete zde…

Pokud preferujete přímý převod na náš účet, můžete nám dar zaslat na bankovní účet č.: 2100460986 /2010

Můžete využít i platební bránu, která splňuje veškeré bezpečnostní požadavky.

59- adopcí stromku v Třešňovce

    • za 500 Kč  pořídíme  a vysadíme konkrétní novou třešeň v obnoveném sadu v Braníku. Vysazujeme sazenice původních vysokokmenných odrůd. U stromku můžete mít cedulku s vaším jménem/firmou. Každý adoptivní rodič má také právo svému stromku vymyslet jméno.
     Již 19 mladých třešní starých českých odrůd má své adoptivní rodiče. I vy můžete být jedním z nich. Brzy se budou sázet další stromky. Počet stromků je omezen, pokud pro vás právě stromek mít nebudeme, nabídneme vám jiné možnosti podpory sadu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA- sponzorováním Času pro sad
Předplaťte si čas sadu na den, týden, měsíc, roky,..

 • den péče o sad není vůbec drahý, již za pár korun denně lze udělat mnoho.Vaším příspěvkem můžete sadu zajistit potřebnou péči na mnoho budoucích let. Z těchto peněz bude hrazena péče o stromky, údržba sadu, výsadba nových stromků, kácení náletů, materiál na dobrovolné brigády v sadu, rozšíření plochy sadu na původní rozlohu…
 • na našich stránkách budeme vždy aktuálně informovat kolik času má sad předplacen. Pokud si budete přát, uvedeme na našich stránkách i vaše jméno/firmu s konkrétní sumou/časem podpory pro sad.

pracujeme

- darováním věcí a materiálů

Ekocentrum Podhoubí přijímá také věcné dary. Překáží vám doma hračky, materiály na tvoření? Darujte je do Ekoškolky Rozárky. Provoz ekocentra můžete podpořit darováním kancelářských potřeb, papírů, tonerů do tiskáren, nářadí na zahradu… Kontakt: alena.sladka@podhoubi.cz

- osobní pomocí

Pokud nás chcete podpořit svou vlastní prací, věřte, že v našem Ekocentru je stále co vrtat, brousit, malovat, sestavovat. Komu chybí zahrádka, může se přijít realizovat na té naší. Kontakt: alena.sladka@podhoubi.cz

 

- nákupem u našich partnerů

Partnerské organizace pečlivě vybíráme, vždy se jedná jen o kvalitní a důvěryhodné internetové obchody, které nám za váš nákup z našich stránek vyplatí marži. Proto chcete-li nás podpořit a přitom nic navíc neplatit, nakupte níže od našich partnerů.

   • Knihkupectví Kosmas 

Internetové knihkupectví Kosmas je známé svou vstřícností a podporou neziskového sektoru. Z každého vašeho nákupu dostaneme 5% na náš provoz.
Děkujeme za vaše nákupy a přejeme příjemné chvíle strávené s novými knihami.

krmeni.czU partnerské organizace provozující internetový obchod Krmeni.cz můžete vybírat z pestrého sortimentu krmiv, steliv, hraček, pelíšků i potravinových doplňků pro vaše domácí mazlíčky. Za tento obchod se mohu sama zaručit, jsem jejich spokojeným zákazník již déle než tři roky. Vždy rychlí, ochotní, milí, dovoz zboží zdarma již u objednávky nad 800kč. Vaše Hanka W.

 

- zakoupením sovičky Rozárky

P1030749

Projekt Ekocentra Podhoubí: Sovička Rozárka, sovička do každé rodiny.
Sovička Rozárka je vhodným maskotem, dárkem, kamarádem pro vaše děti. Použití čistě přírodních materiálů (bavlna, vlněný filc a vlněná střiž) ji činí přímo stvořenou jako mazlíka do dětských postýlek.

Nově jsme pro vás doplnili naše sovičky o menší setřičky Rozárky z filcu v provedení s magnetkou i zavíracím špendlíkem a v různých barevných kombinacích.

   • šitá sovička Rozárka – mazlík – 190Kč

1Sovička vznikla jako společný projekt Ekocentra Podhoubí a chráněné dílny sdružení BONA o.p.s, které zaměstnává lidi s psychickými potížemi. Koupí Sovičky Rozárky tak podpoříte nejen chod a rozvoj Ekocentra Podhoubí, ale i sdružení BONA o.p.s., kde se sovičky rodí.

Sovičky můžete zakoupit přímo od nás. Sovičku si můžete bezplatně vyzvednout v našem ekocentru, nebo vám ji zašleme dobírkou navýšenou o cenu zásilky u České pošty. Objednávejte na alena.sladka@podhoubi.cz

 

- máte další nápady jak nás podpořit?

 Kontakt: alena.sladka@podhoubi.cz, tel. 774 448 123

Děkujeme vám!