logo Ekoškolka Rozárka
logo Ekocentrum Podhoubí

Podpořte nás!

Líbí se vám naše práce? Ano! Podpořte nás!

Podpořit Ekocentrum Podhoubí můžete mnoha způsoby, stačí si jen vybrat:

 

- darováním peněz

Informace k odpočtu daru z daní naleznete zde…

Pokud preferujete přímý převod na náš účet, můžete  nám dar zaslat na číslo bankovního účtu: 

 • 2100460986 /2010

Můžete využít i platební bránu, která splňuje veškeré bezpečnostní požadavky.

59- adopcí stromku v Třešňovce

    • za 500 Kč  pořídíme  a vysadíme konkrétní novou třešeň v obnoveném sadu v Braníku. Vysazujeme sazenice původních vysokokmenných odrůd. U stromku můžete mít cedulku s Vaším jménem/firmou. Každý adoptivní rodič má také právo svému stromku vymyslet jméno.
     Již 19 mladých třešní starých českých odrůd má své adoptivní rodiče. I vy můžete být jedním z nich. Brzy se budou sázet další stromky. Počet stromků je omezen, pokud pro Vás právě stromek mít nebudeme, nabídneme Vám jiné možnosti podpory sadu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA- sponzorováním Času pro sad
Předplaťte si čas sadu na den, týden, měsíc, roky,..

 • den péče o sad není vůbec drahý, již za pár korun denně lze udělat mnoho.Vaším příspěvkem můžete sadu zajistit potřebnou péči na mnoho budoucích let. Z těchto peněz bude hrazena péče o stromky, údržba sadu, výsadba nových stromků, kácení náletů, materiál na dobrovolné brigády v sadu, rozšíření plochy sadu na původní rozlohu…
 • na našich stránkách budeme vždy aktuálně informovat kolik času má sad předplacen. Pokud si budete přát, uvedeme na našich stránkách i vaše jméno/firmu s konkrétní sumou/časem podpory pro sad.

pracujeme

- darováním věcí a materiálů

Ekocentrum přijímá i věcné dary. Překáží vám doma hračky, kterým již vaše ratolesti odrostly? Darujte je do Ekoškolky a pomozte našemu rozvoji. Provoz ekocentra můžete podpořit také darováním kancelářských potřeb, papíru, tonerů, nářadí na zahradu …V případě vašeho zájmu se nám můžete ozvat na alena.sladka@podhoubi.cz

- osobní pomocí

Pokud byste nás chtěli podpořit svou vlastní prací, věřte, že v našem Ekocentru je stále co vrtat, brousit, malovat, sestavovat. Komu chybí zahrádka, může se přijít realizovat na té naší.V případě vašeho zájmu se nám můžete ozvat na alena.sladka@podhoubi.cz

 

- nákupem u našich partnerů

Partnerské organizace pro vás pečlivě vybíráme, vždy se jedná jen o zkušené, kvalitní a důvěryhodné internetové obchody, které nám za váš nákup z našich stránek vyplatí marži.

Proto chcete-li nás podpořit a přitom nic navíc neplatit, můžete nakoupit pomocí této stránky od našich partnerů i šířit se o této možnosti podpory vaší oblíbené neziskové organizace dál.

   • Knihkupectví Kosmas 

Internetové knihkupectví Kosmas je známé svou vstřícností a podporou neziskového sektoru.
Z každého vašeho nákupu dostaneme 5% na náš provoz.
Děkujeme za vaše nákupy a přejeme příjemné chvíle strávené s novými knihami.

krmeni.czU partnerské organizace provozující internetový obchod Krmeni.cz můžete vybírat z pestrého sortimentu krmiv, steliv, hraček, pelíšků i potravinových doplňků pro vaše domácí mazlíčky. Za tento obchod se mohu sama zaručit, jsem jejich spokojeným zákazník již déle než tři roky. Vždy rychlí, ochotní, milí, dovoz zboží zdarma již u objednávky nad 800kč. Vaše Hanka W.

 

- zakoupením sovičky Rozárky

P1030749

Projekt Ekocentra Podhoubí: Sovička Rozárka, sovička do každé rodiny.
Sovička Rozárka je vhodným maskotem, dárkem, kamarádem pro vaše děti. Použití čistě přírodních materiálů (bavlna, vlněný filc a vlněná střiž) ji činí přímo stvořenou jako mazlíka do dětských postýlek.

Nově jsme pro vás doplnili naše sovičky o menší setřičky Rozárky z filcu v provedení s magnetkou i zavíracím špendlíkem a v různých barevných kombinacích.

   • šitá sovička Rozárka – mazlík – 190Kč

1Sovička vznikla jako společný projekt Ekocentra Podhoubí a chráněné dílny sdružení BONA o.p.s, které zaměstnává lidi s psychickými potížemi. Koupí Sovičky Rozárky tak podpoříte nejen chod a rozvoj Ekocentra Podhoubí, ale i sdružení BONA o.p.s., kde se sovičky rodí.

Sovičky můžete zakoupit přímo od nás. Sovičku si můžete bezplatně vyzvednout v našem ekocentru, nebo vám ji zašleme dobírkou navýšenou o cenu zásilky u České pošty. Objednávejte na alena.sladka@podhoubi.cz

 

- máte další nápady jak nás podpořit?

 Kontaktujte nás na alena.sladka@podhoubi.cz, nebo telefoním čísle 774 448 123

Děkujeme vám!