logo Ekocentrum Podhoubí

Stravování

Aktuální jídelníčky naleznete zde:

Troja

Smíchov

Odhlašování stravy:

Do systému se přihlašuje přes internetovou adresu: www.podhoubi.cz/jidla

Zde se přes login (email) a heslo, které obdržíte, přihlásíte a uvidíte objednané obědy a svačiny pro vaše dítě/děti.

V tabulce, která se vám objeví, je přehled objednaných dopoledních a odpoledních svačin a obědů. Vždy do 11 hodin předchozího dne máte možnost si kterékoliv jídlo na další den odhlásit.

Nestihnete-li jídlo odhlásit včas, máte i nadále možnost si jídlo osobně vyzvednout, je potřeba nás však předem informovat (kontaktní telefon pro pobočku Smíchov: 776 862 898, kontaktní telefon pro pobočku Troja: 774 604 945). Za pozdě odhlášené jídlo se platí dle ceníku Ekoškolky Rozárky.

Odhlášení obědů je možné vždy 14 dní dopředu, pro dlouhodobé odhlášení, prosím, kontaktujte Pavlu Koukalovou (Hejdovou), pavla.koukalova@podhoubi.cz.

V systému máte možnost zobrazit přehled objednávek obědů a svačin na předchozí, aktuální i budoucí měsíce.

U každého dítěte v systému je také vidět „stav účtu“, jestli má přeplatky či nedoplatky. Vyúčtování plateb za obědy bude probíhat vždy na začátku nového měsíce (tj. cena za obědy za předchozí měsíc bude ke stavu účtu připočtena až na začátku nového měsíce), aktualizace stavu účtu v případě obdržení platby od rodiče proběhne do 1-3 dnů. V současné době tedy nebude problém si předplatit obědy.

V případě potřeby se na mne, prosím, neváhejte obrátit,

Pavla Koukalová (Hejdová)

Ekocentrum Podhoubí