logo Ekocentrum Podhoubí

POSLEDNÍ BRIGÁDA v sadu, 12.11. 2016 od 9 hod., Třešňovka Braník

20Přijďte na poslední brigádu do sadu v sobotu 12. listopadu od 9 hod. Máte-li čas a chuť, ozvěte se nám včas na email: jan.cech@podhoubi.cz nebo na tel. číslo: 774 481 835. 

Je to poslední příležitost zapojit se do obnovy sadu, v dalším roce už nás čeká jen poslední výsadba a pak již “jen” údržba stávajícího území.:-)

Vážení přátelé,

rád bych vás pozval do sadu na poslední letošní brigádu (a poslední rekultivační brigádu vůbec!). Proběhne v sobotu 12. 11. od 9:00 a jejím cílem bude připravit místo pro poslední část výsadby mladých třešní na jaře.

Budeme muset odstranit část již vzrostlých stromů, aby si dřeviny vzájemně nestínily, budeme proto pracovat zejména s motorovými pilami a následně odnášet a z části likvidovat vzniklou biomasu. Kromě toho budeme po čase opět pálit část nahromaděných větví. Bude také vhodná doba na zabezpečení a ořezání stojících suchých torz starých třešní. Zbyde-li čas, budeme hrabat listí. Nářadí (včetně pracovních rukavic) bude opět zajištěno.

Máte-li chuť a čas, dejte mi, prosím, včas vědět na tento email nebo níže uvedený telefon, že dorazíte. Máte poslední příležitost zapojit se do obnovy sadu, v dalším roce už nás čeká jen poslední výsadba a pak již “jen” údržba stávajícího území.:-)

Mgr. Jan Čech
koordinátor projektu Obnova sadu pod Jiráskovou čtvrtí

e-mail: jan.cech@podhoubi.cz

tel.: 774 481 835