logo Ekocentrum Podhoubí

Výukové programy Ekocentra Podhoubí

Nabízíme ekologické výukové programy pražským mateřským, základním a středním školám, případně školním družinám. Terénní programy probíhají buď na konkrétní lokalitě, nebo v okolí školy. Vnitřní programy probíhají na objednávající škole. Lektoři i s pomůckami přijedou přímo do školy a učitel se třídou tak nemusí cestovat.

NABÍDKA VÝUKOVÝCH PROGRAMŮ PRO ROK 2017/18  ZDE

co se děje v trávě  co se dě co se  co se děje v
Proč si vybrat právě nás?

Vstřícnost. S programy přijedeme přímo za vámi do školy. Nemusíte s dětmi cestovat, neztrácíte čas. Máte – li specifické požadavky, zkusíme vymyslet řešení.

Pestrá nabídka. Z naší nabídky si vyberete. Všechny programy vychází z cílů Rámcového vzdělávacího programu a můžeme vám tak pomoci s výukou environmentální výchovy.

Zkušenost. Ekologické výukové programy pro školy nabízíme od roku 2005. Za tu dobu prošlo našimi programy více než 30 000 dětí, žáků a studentů.

 

Jak si program objednat?

Programy si můžete objednat buď pomocí objednávkového formuláře, na emailu programy@podhoubi.cz nebo telefonicky u Jany Buďové (tel. 776 356 959). U objednávky uveďte objednávající školu, třídu, počet dětí, název programu, datum a čas začátku, kontakt na objednávajícího nebo doprovázejícího učitele. 

Minimální počet žáků na programu je 10, pro speciální školy 8. Pro menší počet žáků program realizovat lze, ale je nutné vždy zaplatit za 10, respektive 8 účastníků. Platba za program probíhá v hotovosti na konci programu proti vystavené stvrzence. Při objednávce 3 a více programů pro jednu třídu získáte slevu 5 Kč na každý program a každého žáka a metodické materiály pro žáky zdarma.

Programy je možné objednat minimálně 14 dní předem. Zrušit objednávku lze nejpozději týden předem. U terénních programů v případě velmi nepříznivého počasí má učitel právo program nejpozději hodinu před jeho začátkem přesunout či zrušit. 


Tento projekt je spolufinancován Magistrátem hl. m. Prahy a Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí

SFZP_CMYK_NEW mžp

Máte nejasnosti nebo otázky? Vše vám pomůže vyřešit naše koordinátorka výukových programů:

Mgr. Jana Buďová
Tel: 776 356 959
Email: jana.budova@podhoubi.cz, programy@podhoubi.cz