logo Ekocentrum Podhoubí

Pronájem prostor školky – Praha 5 a Praha 7

VZHLEDEM K EPIDEMIOLOGICKĚ SITUACI AKTUÁLNĚ NAŠE PROSTORY NEPRONAJÍMÁME.

Nabízíme pronájem příjemných prostor školky na Praze 5 a Praze 7 vhodných pro konání vzdělávacích seminářů, workshopů, výtvarných dílen, cvičení jógy apod. Zajišťujeme také dětské oslavy na klíč dle dohody – včetně výzdoby, občerstvení, programu, úklidu. K dispozici jsou po předchozí domluvě v pracovní dny od 17:30 a o víkendech. Nájemcům je zároveň k dispozici plně vybavená kuchyň.

Ze školky na P5 je možné jít přímo do přilehlého lesoparku, který lze rovněž využít v rámci programu kurzu. Školka je v klidné lokalitě dostupné z metra B  Anděl, Smíchovské nádraží – Praha 5. Maximální kapacita pronájmu je 20 – 25 osob podle typu akce.

Školka na Praze 7 je dostupná z metra C Nádraží Holešovice, leží v blízkosti ZOO a Botanické zahrady. Maximální kapacita pronájmu je 15 – 20 osob podle typu akce.

Mapy a popisy cesty naleznete v sekci Kontakt.

Ceník:

cena pronájmu za 1 hod 300 Kč
úklid prostor po akci dle náročnosti 300-500 Kč
flipchart zdarma
papíry do flipchartu – celý blok, 1/2 bloku 130 Kč/65 Kč
dataprojektor a promítací plátno – cena za 1 hod 200 Kč

 

Při pronájmu na více než 10 hodin poskytujeme slevu na nájem prostor a dataprojektoru ve výši 10% celkové sumy.

Praha 5

Místnosti v 1. patře – pro semináře, workshopy apod.

Jedná se o 2 místnosti o velikostech 32,5 m2 a 22,5 m2 pro kapacitu max. 22 účastníků. Větší může být využita pro seminář či workshop, menší jako zázemí, pro hlídání dětí účastníků apod.  K dispozici jsou židle a nábytek, v případě zájmu lze využít hračky a dětské vybavení místností.  Místnosti jinak slouží jako dětská herna a ložnice.

Praha 5

            DSC_6257

Učebna v přízemí – pro dětské oslavy a akce na klíč (zajišťujeme)

Jedná se o světlou místnost o velikosti cca 55 m2 ve tvaru L, vybavenou klavírem. Vhodnou pro max. 25 lidí. Přímo z místnosti lze vyjít na balkón, který je možné rovněž v rámci pronájmu této místnosti využít, stejně jako hračky a dětské vybavení. K dispozici jsou jednoduché židle a veškerý nábytek, který je uspořádán tak, že je místnost členěna na menší sektory. Dětskou oslavu i místnost pro vás zajistíme dle individuální dohody (uspořádání, výzdoba, občerstvení, program, úklid).

DSC_6246

             DSC_6262

Praha 7

Učebna v 1. patře, dvě menší místnosti v 1. a 2. patře

P1090160Světlá a příjemná místnost v 1. patře ve tvaru písmene L o velikosti 40 m2, je vybavena klavírem a vhodná pro besedy, semináře, workshopy, cvičení jógy atd. pro max. počet 20 osob. Můžeme zde pro vás také zajistit dětskou oslavu dle dohody (výzdoba, občerstvení, program, úklid).
Přímo z místnosti je možné vyjít na terasu, kterou je možné v rámci pronájmu také využít. V případě zájmu jsou zde hračky a dětské vybavení např. při hlídání dětí účastníků. K dispozici jsou židle a veškerý nábytek, který je uspořádán tak, že místnost člení na menší sektory – lze upravit podle individuální dohody.
Na místnost navazuje plně vybavená kuchyně, která není stavebně oddělena.
Po dohodě je možné využít dvě menší místnost o velikosti cca 15-19 m2, jedna je také v 1. patře vedle velké učebny,  druhá se nachází v 2. patře.
Maximální kapacita je 20 osob.
Máte zájem o pronájem? Kontaktujte nás a přijďte si prostory prohlédnout.

Kontaktní osoba: Alena Sladká, tel.: 723 864 030, e-mail: alena.sladka@podhoubi.cz