logo Ekocentrum Podhoubí

Ekocentrum Podhoubí nabízí tyto semináře pro učitele v MŠ:

EKOŠKOLA PRO MŠ - SEMINÁŘE PRO ZAPOJENÉ ŠKOLKY:

SEMINÁŘ DOBRÉ PRAXE – START V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE

Přemýšlíte, jak začnete v tomto školním roce s novým tématem Ekoškoly, s novým Ekotýmem nebo jste krátce zapojené školka a přemýšlíte, jak začít s celým programem? Přijďte s námi hledat odpovědi na vaše otázky a vzájemně se inspirovat. Semináře se mohou zúčastnit i vaši kolegové či kolegyně, případně rodiče, kteří se programu Ekoškola na MŠ účastní. Na semináři se budeme věnovat zejména krokům Ekotým, Plán činností a Analýza. Důležitou součástí semináře bude ukázka osvědčených materiálů, sdílení vlastních zkušeností a prohlídka Ekoškolky Rozárky.

KDY: pátek, 4. října 2019, od 9 do 15 hod. 

KDE: Eko-ateliér v Oranžerii Trojského zámku

Pozvánku a přihlášku najdete ZDE 

Uzávěrka přihlášek je v úterý 1. října 2019. Vaše přihláška je závazná, zrušit ji můžete pouze na emailu martina.hoferova@podhoubi.cz nebo telefonicky 732 186 786.

SEMINÁŘ DOBRÉ PRAXE – CHYSTÁME SE NA AUDIT 

Seminář pro pedagogy MŠ, které se připravují, nebo budou připravovat na audit. Na semináři  budeme pracovat s kritérii v souvislosti s metodikou 7 kroků, na jejichž základě budete moci reflektovat vlastní práci v programu Ekoškola. Předáme vám informace a zkušenosti z auditů, které již proběhly a rozebereme si problematické situace, které nastaly. Důležitou součástí bude sdílení vlastních zkušenosti a vzájemná inspirace.

KDY: pátek, 1. listopadu 2019

KDE: MŠ Na Děkance, Praha 2

Pozvánku a přihlášku najdete ZDE 

Uzávěrka přihlášek je v pátek 25. října 2019. Vaše přihláška je závazná, zrušit ji můžete pouze na emailu martina.hoferova@podhoubi.cz nebo telefonicky 732 186 786.