logo Ekocentrum Podhoubí

Hledáme lektory EVP

Ekocentrum Podhoubí nabízí volná místa na pozici

Lektor/ka ekologických výukových programů

Náplň práce: Lektorování vnitřních i terénních výukových programů pro žáky různých věkových kategorií (od MŠ po SŠ). Programy pokrývají různá témata a jsou zaměřena na výuku aktivními metodami s použitím poznatků moderní pedagogiky.

Nabízíme:

  • flexibilní práci dle vašich časových možností
  • práce je vhodná pro studenty a maminky na mateřské dovolené
  • rozsah práce je cca 20 hodin měsíčně (formou DPP)
  • zajímavou a smysluplnou činnost
  • hodinovou mzdu v rozsahu 130 – 170 Kč
  • získání praxe v oblasti inovativních a aktivních výukových metod

Požadujeme:

  • ideálně VŠ, nejlépe přírodovědného a pedagogického směru
  • zkušenosti s prací s dětmi a mládeží
  • komunikační schopnosti, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem
  • absolvování semináře „Lektor ekologických výukových programů“ pořádaný SSEV Pavučina (tzv. M1) výhodou
  • nástup dle dohody

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu jana.knappová@podhoubi.cztel. 776 356 959.